Společnost Stanislav Mareš, začala na trhu působit v roce 1992, kdy byla založena manželi Marešovými, jako ryze česká obchodní společnost.

Pomáháme realizovat představy a požadavky zákazníků v mnoha oblastech: voda, topení, plyn, sanitární keramika, obklady-dlažby, stavební chemie.

Nově jsme pro Vás otevřeli koupelnové studio Laguna (vzorkovou prodejnu) o rozloze 1000m2 výstavní plochy, která se postupně rozšiřuje o dalších 350m2.

Kvalita je pro nás standard. Pravidelně sledujeme novinky ze světa koupelen a sbíráme zkušenosti z praktických testů. Můžeme tak pro Vás vybírat jen to nejlepší.

Naše odborné služby se snažíme nabízet přímo v provozovně naší společnosti. Nabízíme široký záběr sortimentu výrobků (spolupracujeme s více než 50 předními dodavateli z oboru), propracovaný systém prodeje a kvalitní odborné poradentsví jsou pro naše zákazníky zárukou spokojeného nákupu.

Rozsáhlý záběr našich činností na sebe pochopitelně váže i doplňkové služby: poradenství a dále pak půjčovnu nářadí nebo zajištění dopravy zakoupeného zboží, zajišťujeme montážní firmy s dlouhodobou praxí v oboru voda, topení, plyn.

Budeme rádi, pokud nás navštívíte v sídle naší společnosti, kde společnými silami navrhneme řešení Vašeho bydlení dle Vašich přání a požadavků.